מתכונים טעימים

חלבי זה בריא

22 במאי, 2012 מאת מתכונים טעימים

חג השבועות עומד בפתח, ואיתו מגיעים כל המאכלים החלביים אותם אנו אוהבים לאכול גם ביום יום.חלבי זה בריא אך גם טעים להפליא, בעיקר אם מי שהכין את כל אותם המאכלים הוא בשלן משכמו ומעלה.

הטרנד המרכזי שמוביל אירועים רבים מבחינת האוכל המוגש לאורחים, הוא קייטרינג חלבי אשר מגוון ומאגד אופציות רבות בתפריט.

אם בעידנים קודמים אירוע לא היה נגמר בהצלחה ללא מנה בשרית בצלחת, הרי שכיום קייטרינג חלבי לה פמיליה "השתלת" על כל האירועים לאורחים מרוצים.

מרבית מהאורחים אשר מגיעים לחגוג בשמחות במהלך השנה, נפעמים לגלות כיצד הקייטרינג משפיע על טיב האירוע ואם זהו קייטרינג חלבי משובח, הרי זה מוסיף רבות וכל אורח יוצא בתום האירוע כשהחך שלו פגש טעמים קולינריים מגוונים וטעימים.

קייטרינג לאירועי חברה
חברות רבות דואגות לפנק את עובדי החברה לפחות פעם בשנה, והן מארגנות להם ערב או יום כיף, אשר מסייע ליציאה מהשגרה, מדגיש כי הסגל הניהולי ובעלי החברה מעריכים את העובד ואף מאפשר לכלל העובדים לגייס אנרגיות חדשות להמשך תפקוד תקין בימים שבועות והחודשים הבאים.

הוכח מחקרית כי ככל שהמעסיק מודה לעובד בדרכים שונות ומגוונות, כך הוא משקיע יותר והוא לויאלי יותר למקום עבודתו.

כל מעסיק מארגן את היום כראות עיניו אך אין ספק כי בכל יום אותו מארגנים המעסיקים לעובדי החברה, נכלל גם קייטרינג שהרי העובדים חייבים לאכול כי השמחה מתחילה בקיבה.

קייטרינג חלבי הוא פתרון אולטימטיבי לביצוע ארוחה דשנה , משביעה, טעימה ומענגת ועל כן רבים נוטים לפנות אל שרותי קייטרינג אשר מכיל דברי חלב.

כיצד לבחור חברת קייטרינג חלבי
כמו בכל תחום, גם בתחום הקולינארי ישנן חברות רבות ומגוונות אשר מציעות את שרותיהן לקהל הרחב.

על מנת לרצות את העובדים ולגרום להם להבין כי אתם מעריכים את עבודתם, אל לכם לפנות אל חברה לא מוצלחת אלא לבחור בשירותי חברת קייטרינג האיכותית ביותר.
את החברה בחרו בהתאם לקריטריונים הבאים:

חומרי גלם – על מנת שתבחרו בחברה הנכונה ביותר עבורכם, חשוב שתקפידו על בחירת החברה שמחזיקה בחומרי הגלם האיכותיים ביותר והטריים ביותר, משום שמנה משובחת, היא מנה שמיוצרת מחומרי גלם איכותיים.

מקצועיות – על הצוות להיות מקצועי ולהתאים את המנות בהתאם לקהל היעד שמאפיין את האירוע. ככל שהמקצועיות תהיה גדולה יותר, כך האירוע יהיה מוצלח יותר.
איכות – איכות להצלחת האירוע חשובה לאין שיעור הן מבחינת חומרי הגלם, הכנת המנות , עריכת הקייטרינג, כלי ההגשה והשירות של הצוות המקצועי. הקפידו לבחון את האיכות של כל אחד מהקריטריונים הנדרשים.

שירותיות – נכון שלאכול יש חשיבות גדולה בהצלחת האירוע, אך אם הוא לא מוגש על ידי צוות מקצועי, שירותי ונעים, הרי שזה יכול לפגוע בטיב האירוע ועל כן בחנו את הצוות עוד לפני שאתם סוגרים עם החברה ואחרי שטעמתם את המנות.

נושאים: אוכל בריא | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים