מתכונים טעימים

למה אבקת חלבון סופר אפקט?

16 בפברואר, 2012 מאת מתכונים טעימים

1. בגלל ריכוז החלבון

2. בגלל ההרכב המנצח

3. בגלל האיכות

אבקת החלבון סופר אפקט מכילה ריכוז גבוה של חלבון איכותי במיוחד, לקבלת תוצאות אפקטיביות ומהירות. תנאי הייצור של אבקת הסופר אפקט עומדים בסטנדרטים קפדניים ביותר, המהווים ערובה לקבלת תוצר איכותי ברמה גבוהה.

סופר אפקט – תוצר של איכות

אבקת החלבון סופר אפקט מבוססת על חלבון מי גבינה בריכוז גבוה ועל רכיבים נוספים שהשילוב ביניהם יוצר אבקת חלבון איכותית ואפקטיבית במיוחד. בכל מנת הגשה של סופר אפקט 24 גרמים של חלבון מי גבינה טהור, ריכוז גבוה של חומצות אמינו מסועפות (BCAA) העומד על 5 גרמים , ו – 4.6 גרמים גלוטמין.

אבקת החלבון סופר אפקט מכילה פחות מ – 1.8 גרמים שומן רווי ועשויה מחומרים טבעיים בלבד. את האבקה ניתן להשיג במגוון טעמים: בננה, שוקולד, קרם עוגיות ווניל.

למי מיועדת אבקת החלבון סופר אפקט?

– למעוניינים להעשיר את התפריט התזונתי בחלבון איכותי

– למעוניינים לשמור על מסת השריר

– למעוניינים לצבור מסת שריר ללא עלייה באחוזי השומן

סופר אפקט מכילה פרופיל חומצות אמינו המותאם ספציפית לצרכי המתאמנים. האבקה מכילה ריכוז גבוה של חומצות אמינו מסועפות (BCAA) המשקמות את רקמת השריר לאחר מאמץ האימון ומצמצמות את הליך פירוק השריר המתרחש בעקבות פעילות גופנית מאומצת.

מעבר לכך, סופר אפקט מכיל ריכוז גבוה של חומצת האמינו גלוטמין המסייעת בבניית מסת גוף רזה, חיונית לצמיחת תאים, מסייעת לתיקון סיבי שריר שנפגעו מהפעילות הגופנית ומגנה על המערכת החיסונית.

סופר אפקט – רכיבים

אבקת החלבון סופר אפקט מכילה חלבון מי גבינה מרוכז, חומצות אמינו חופשיות, חומרי טעם וריח, צבע מאכל טבעי וממתיקים. מכיל רכיבי חלב.

נושאים: אוכל בריא | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים