מתכונים טעימים

משלוחי מזון עד הבית

26 בדצמבר, 2012 מאת מתכונים טעימים

אתם מתכננים להכין ארוחה טעימה לאחר יום של עבודה ארוך ומורט עצבים ופתאום מגלים כי לא נשאר דבר במקרר והמזווה ריק כמעט ממוצרים?
כנראה שהגיע הזמן לצאת לקניות באחת מרשתות השיווק האהובות עליכם כמו שופרסל דיל או רמי לוי.

אולם, לא ממש מתחשק לכם לצאת החוצה כי רק חזרתם מהעבודה ואתם לא ממש אוהבים לצאת לנסיעה במזג אוויר גשום וסוער, ובכן אם לא ממש חשוב שהקניות יתבצעו באותו הרגע ואתם יכולים להמתין עד מחר, למה שלא תבצעו הזמנה של כל מוצרי המזון דרך האינטרנט?

נוחיות
תדמיינו לכם אתכם יושבים בנחת על הכורסא, עם רשימה מסודרת של מוצרים מול מחשב אשר בו מסודרים כל המוצרים בצורה נוחה וברורה עם המבצעים הנוכחיים, כוס קפה ביד השנייה וביד הנוספת אתם חולפים על פני היצע שלם של סופר ביתר קלות. כל דברי המזון אותם אנחנו צריכים לבית הינם במרחק של כמה קליקים של העכבר .

זמן
זמן הוא המצרך הכי יקר שיש לנו ולכן לבזבז אותו על יציאה לקניות בסופר זה לא דבר ממש מומלץ, בפרט כאשר קיימות חלופות נוחות הרבה יותר. לצאת לקניות בסופר מצריך מאיתנו לצאת לנסיעה עד לסופר, לחפש מקום חניה, לטייל ברחבי הסופר עד שנמצא את כל המוצרים שאנחנו צריכים וחסרים לנו בבית, להמתין בתור בקופה, להעמיס את השקיות לאוטו, לצאת לנסיעה בחזרה הביתה, להיסחב מחדש עם השקיות לבית ולסדר את כל המוצרים בארון ובמקרר.

כל הפעולות הללו מצריכות מאיתנו זמן יקר שלא תמיד יש לנו, ואם הוא סופסוף קיים אנחנו היינו רוצים לנצל אותו למטרה טובה יותר כמו לשבת לשחק עם הילדים או לראות פרק בסדרה האהובה עלינו. יש כל כך הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות בזמן הזה, כך שאם ישנה אפשרות אחרת, בהחלט משתלם לנצל אותה.

דלק
רמת המחיה היום ממש גבוהה. יציאה לסופר היום מצריכה לצאת עם הרכב, מפני שבהרבה מקרים הוא לא נמצא במיקום שנוח להגיע אליו בהליכה, בפרט אם אנחנו צריכים לחזור עם מלאי של מוצרים שהידיים שלנו לא בנויות להרים. לכן נראה כי כולנו נצא עם הרכב לסופר, אלא שמחירי הדלק היום כה גבוהים, שכל נסיעה כזו הינה בזבזנית דלק מבחינה זו. אם אנחנו יכולים לשבת בבית ולהכין הזמנה שאותה רמי לוי משלוחים לדוגמא יאספו מהסופר ויביאו עד לפתח הבית שלנו, זוהי בהחלט אלטרנטיבה חסכונית בדלק.

לסיכום,
רכישה של מוצרי מזון באינטרנט הינה נוחה, וחוסכת לנו גם בזמן וגם בדלק. בזמן בו אנחנו יושבים להנאתנו בבית, המוצרים נאספים ונשלחים עד לפתח הדלת שלנו, ומה שנותר זה רק לארגן את המוצרים למקומם. עם אלטרנטיבה מעין זו ניתן להבין איך אנשים רבים זונחים את הרכישות בסופר עצמו, ועוברים להזמין אוכל דרך אתר האינטרנט.

נושאים: אורגני | סגור לתגובות על משלוחי מזון עד הבית

התגובות אינן מאופשרות.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים