מתכונים טעימים

דוכני מזון היכן ניתן למצוא אותם?

9 באוקטובר, 2012 מאת מתכונים טעימים

דוכני מזון, מספקים פרנסה למיליוני אנשים מרחבי העולם, ניתן לראות זאת בצורה מדהימה במזרח. גם כל אדם מוציא דוכן מזון מחוץ לביתו או בשווקים השונים ומציע את בישוליו השונים לכל מי שמעוניין. בארץ דוכני המזון, הפכו מאוד מבוקשים בתעשיית האירועים, המהווה תעשייה משגשגת בה כולם רוצים לקחת חלק וליהנות מרווחיה.

דוכני מזון באירועים לאומיים ופסטיבלים
אין אירוע לאומי או פסטיבל, בלי דוכן מזון. למעשה עד לפני כמה שנים, היינו מוצאים את דוכני המזון רק באזור השווקים, באירועים לאומיים ופסטיבלים ורק לאחר מכן הם פרצו לתעשיית האירועים הפרטיים. בכל יום עצמאות, הופעה בפארק, פסטיבל ילדים ברחוב אנחנו יכולים ליהנות מאינספור סוגים שונים וטעימים של דוכנים מזון כמו: דוכני נקניקיות, דוכני שערות סבתא, דוכני פופקורן, דוכני תירס, דוכני גלידה, דוכני על האש למיניהם ועוד שלל דוכנים אחרים אפיינו את דוכני המזון של פעם וגם היום, רק שכיום נוספו גם דוכנים משוכללים יותר אשר מציעים לנו מאכלי גורמה, דוכני גלידות מסוגים שונים, אוכל מוקפץ, ברים ניידים, המבורגרים, דוכני שפים ועוד.

דוכני מזון באירועים פרטיים
עם הזמן דוכני המזון השתכללו, הפכו ליותר אסטטיים, טכנולוגיים ונכנסו לתעשיית האירועים. כיום ניתן למצוא שלל אירועים ביניהם חתונה קטנה או גדולה של זוג אוהבים, יום הולדת חמישים לאחד ההורים, מסיבת הפתעה לחבר או חברה טובה, מסיבת יום הולדת לילד או לילדה, אירוע השקת מוצר חדש לטיפול בטראומה ועוד שלל אירועים אחרים, בהם השכרת דוכן מזון, יכולה להיות הרבה יותר משתלמת מהזמנת קייטרינג. במבחר סוגי דוכני המזון שקיימים, במחיר של השכרת דוכני המזון ובניידות של דוכני המזון, אותם ניתן להניח בכל לוקיישן אפשרי. שלא נדבר על כך שברוב חברות הקייטרינג יש מינימום הזמנות. מכאן שדוכני מזון, מהווים אלטרנטיבה מושלמת עבור כל אדם אשר מעוניין לערוך אירוע קטן, בלי להיות תלוי בחברת הקייטרינג.

דוכני מזון בעבודה להנאת העובדים ולרווחת הבוסים
דוכני מזון נכנסו גם למשרדים והחברות הגדולות במשק, על מנת שהעובדים יוכלו ליהנות בהפסקה ממאכלים טעימים, מתוקים וקפה איכותי. לא משנה עם מדובר במשרד של נוטריון או בחברת הייטק גדולה, כיום יותר ויותר מעסיקים מעוניינים לפנק את העובדים שלהם וליצור סביבת עבודה נעימה וחברתית לעובדים, על מנת להגביר את המוטיבציה שלהם במהלך העובדה. חלק מאותה אסטרטגיה, היא להפעיל דוכן מזון שיספק לעובדים מקום מפגש נוח בהפסקה, אשר חוסך להם זמן וכסף.

העובדים כבר לא צריכים למהר לבית הקפה או המסעדה המהירה בקרבת העבודה ולרוב דוכן המזון מסובסד על ידי ההנהלה כך שהמחיר הרבה יותר זול. דוכן המזון, מאפשר גם למעסיק, לזכות בנתח רווחים יפה מהפעלת דוכן המזון, כך שכולם יוצאים נשכרים מהפעלת דוכן המזון בעבודה.

לסיכום דוכני מזון קיימים מאז ומעולם, הם מספקים לנו פתרון מושלם לכיבוד האורחים באירוע ובאותה מטבע הם מספקים לנו אפשרות לפרנסה מכובדת בשוק שלא מפסיק להתפתח.

נושאים: טיפים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים