מתכונים טעימים

לימודי תזונה טבעית

14 בפברואר, 2012 מאת מתכונים טעימים

בשנים האחרונות תחום התזונה הטבעית זוכה להכרה. דבר זה בא לידי ביטוי במספר האנשים אשר מנהלים אורח חיים בריא וטבעי יותר וכן במספר הנרשמים שהולך וגדל מדי שנה שחולפת אל לימודי תזונה טבעית.

 

לימודי תזונה טבעית- היתרון של אוכל טבעי

המטרה של לימודי תזונה טבעית היא לאפשר לאדם לזנוח את כל המאכלים המעובדים ומלאי התוספות אשר מאפיינים את שנות אלפיים וזאת על מנת שהוא יאמץ מחדש את כל המאכלים הטבעיים. תזונאים טבעיים רבים טוענים כי האוכל אותו אנו מכניסים לגופינו הוא זה אשר יכריע לגבי מצבנו הנפשי והפיזי וככל שנכניס מזונות טבעיים ובריאים יותר אליו, כך אנו מבטיחים לעצמנו גוף חזק יותר וחסין יותר מפני מחלות ובעיות שונות.

 

ההבדלים בין השניים

ישנם בתי ספר אשר מציעים לנרשמים מסלול לימודי נטורופתיה ומסלולי לימודי תזונה טבעית. דבר זה יוצר פעמים רבות בלבול בקרב הנרשמים, שכן רוב האנשים סבורים כי מדובר באותו תחום לימודים. ההבדלים אותם צריך לקחת בעת שיקולי ההרשמה למסלול זה או אחר הם:

  • תחום אחד- תזונה טבעית היא תחום אחד ממגוון התחומים אשר נלמדים במסגרת נטורופתיה. אם תחליטו להירשם אל לימודי נטורופתיה קחו בחשבון כי תלמדו תחומים נוספים אשר אינם נלמדים במסגרת התזונה הטבעית.
  • משך לימודים- מסלול לימודי תזונה טבעית אורך בדרך כלל כשלוש שנים וזאת לעומת הנטורופתיה אשר אורכת כארבע שנים.
  • לימודי מגע- תחום הנטורופתיה כולל גם קורסים הקשורים אל לימודי המגע, בעוד תזונה טבעית, לא.

 

לימודי תזונה טבעית- תחומים שונים

נכון להיום, קיימות מסגרות אקדמאיות ולא אקדמאיות שונות אשר מציעות לימודים של תזונה טבעית על כל סוגיה, דהיינו, מסלול רפואה טבעית, מסלולי נטורופתיה ועוד. טרם נרשמים אל הלימודים ההמלצה היא לערוך השוואה בין המכללות השונות, הן מבחינת שנות ניסיון של מסלול זה במכללה, מקצועיות המרצים, תכני הלימוד, התעודה, הסטאז' ועוד.

נושאים: טיפים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים