מתכונים טעימים

למה כדאי שתהיה מכונות אספרסו בבית

14 במרץ, 2012 מאת מתכונים טעימים

קודם כל, למה מכונת אספרסו?

אם אתם כמו רוב האנשים, סביא להניח שאתם אוהבים לפתוח את היום שלכם עם קפה מפנק ואיכותי. קפה מהסוג הזה משיגים בדרך כלל בבתי קפה הקרובים לביתנו, אך מה לעשות שמדובר במותרות ומצטבר מדובר בהוצאה חודשית לא קטנה בכלל (תלוי עד כמה אתם מכורים). החדשות הטובות הן שאפשר להביא את הפינוק של הבתי קפה אל המטבח הביתי שלכם, באמצעות מכונת אספרסו. כמובן, ישנה עלות ראשונית של רכישת המכונה ולאחר מכן עלות זניחה של קפסולות או פולי קפה – אך בטווח הארוך מדובר על בחירה צרכנית נבונה, במיוחד אם אנחנו חובבי קפה אמיתיים.

אנחנו בחברת לה פבוריטה מייצרים מכונות אספרסו איכותיות ומעוצבות וגם מכונות אספרסו משולבות. מכונות האספרסו של לה פבוריטה מיוצרות בישראל ומתעדכנות מידי כמה חודשים בדגמים חדשים משופרים יותר, בעלי עיצוב חדשני ומודרני ובצבעים שונים.

מה חשוב שיהיה במכונות אספרסו?

מכונות אספרסו הן מוצר שימושי, כאשר הן נמצאות במסעדות אז השימוש בהן הוא מאוד אינטנסיבי לכן חשוב שכל החלקים שלהן יהיו מחומרים איכותיים ומקוריים שלא ייצרו בלאי מהיר. בממוצע מסעדת קפה רגילה במרכז עיר מכינה חמש עשרה כוסות קפה בשעה הראשונה של הבוקר, מה שמביא אותה להכין מאות כוסות קפה ביום ואלפי כוסות קפה בחודש. השימוש הוא אגרסיבי ולכן החומר צריך להיות איכותי.

על מה חשוב להקפיד ברכישת מכונות אספרסו?

חשוב להקפיד על ניקיון המכונה באופן שעתי, שימוש שלה ללא התייחסות לכלים הפנימיים יכול להזיק לתפקוד המכונה וליצור בעיות. חשוב להקפיד על התעדכנות החומר וסוגי החלקים. אנחנו חברת לה פבוריטה נדאג לעדכן אתכם בכול חידוש הקשור למכונת האספרסו שלכם ובעת רכישה נדאג להביא לכם אותה עד לבית או לעסק ונעביר לכם הדרכה מדויקת לתפעול מלא שלה.

מה זה מכונת אספרסו משולבת?

מכונת אספרסו משולבת היא מכונה שגם מכינה קפה וגם טוחנת את הקפה. כאשר הטחינה מתבצעת במקום אז טעם הקפה עסיסי וטרי יותר. יש כאלו שמרגישים מאוד בטעם ולכן מומלץ לרכוש מכונת אספרסו משולבת. מכונות האספרסו שלנו המשולבות בעיקר מכילות כמות מים חמים שיכולה להגיע לארבע ליטרים וניתן להוסיף בה חלק לרתיחת חלב שהופך את המוכנה לאטרקטיבית עוד יותר.

בחברת לה פבוריטה יש סוגים שונים של מכונות, כאלו בעלות שני ראשים לקפה וטחינה, בעלות שלושה ראשים משולבות וגם לא משולבות וכאלה לשימוש ביתי או משרדי עם ראש אחד משולב או לא לבחירתכם.

מידע נוסף על מכונת אספרסו – לה פבוריטה.

נושאים: טיפים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים