מתכונים טעימים

מגשים מוכנים לאירועים

25 באפריל, 2011 מאת מתכונים טעימים

הדרך הטובה ביותר לדאוג לעובדים שלכם, לשחקנים, לצוות ההפקה, למשפחה המורחבת אשר הוזמנה לביתכם לחופשה היא להזמין להם סנדוויצים טריים ומזינים בשריים או חלביים. כיום, סנדוויצים מהווים את הפתרון האידיאלי לארוחות צהריים מזינות ובריאות.

מדוע להזמין?

אם אתם מעוניינים לדעת מדוע להזמין אם אפשר להכין בבית חשוב שתזכרו כי לא תמיד זול יותר להכין סנדוויצים בבית כאשר מדובר בכמות גדולה של אנשים. נכון להיום מחירי המוצרים נמצאים בעלייה מתמדת ולראשונה בישראל הישראלים חושבים פעמיים אם לקנות עגבנייה או מלפפון. הזמנת כמות גדולה של סנדוויצים או מגשי אירוח לאירוע פרטי או עסקי לעיתים משתלמת יותר מאשר קנייה יחידנית של כל מוצר בנפרד.

חשוב לקחת בחשבון כי חברת הכריכים ומגשי האירוח היא חברה שפועלת שנים רבות, מקיימת קשרי מסחר פוריים עם ירקנים ומגדלי פירות ומומחית בכל הקשור אל התאמת הירקות והרטבים המתאימים לתכולת הכריכים. אם כך, התשובה הראשונה על השאלה 'מדוע להזמין סנדוויצים' או מגשים מוכנים לאירועים היא כי ההזמנה משתלמת לעיתים יותר מאשר קניית מצרכים בנפרד.

סיבות נוספות להזמנת סנדוויצים

  • חסכון בזמן- הזמנה של מגשי אירוח וסנדביצ'ים משמע חסכון משמעותי בזמן. לא צריך ללכת למאפיה, ירקניה וסופרמרקט על מנת לקנות את כל המצרכים ולאחר מכן להתחיל ולהכין אותם.
  • חסכון בכסף- חברת הכריכים קונה את המצרכים במחירים נמוכים ומכינה ללקוחותיה סנדוויצים מ- א' עד ת', דבר אשר חוסך סכום ניכר של כסף.
  • היצע- ההיצע גדול. החברה מחזיקה בסוגי גבינות איכותיות, רטבים שונים, ירקות וסוגי לחמים שונים וכל אחד יכול לבחור מה יהיה בכריך שלו.

לסיכום, מגשי אירוח מעוצבים הכוללים סנדוויצים צבעוניים וריחניים ירשימו כל אחד. אם מדובר על צוות ההנהלה בפגישה הנערכת במשרד ואם מדובר על בני המשפחה המורחבת אשר הגיעו לאירוח.

נושאים: טיפים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים