מתכונים טעימים

מגשי אירוח- הפתרון האולטימטיבי

12 במרץ, 2012 מאת מתכונים טעימים

בשנים האחרונות ניתן לראות פריחה של טרנד הגשה קולינארי בשם מגשי אירוח. כאן מדובר על מגשים בהם ניתן להגיש מגוון מנות ראשונות, פינגר פוד וקינוחים צבעוניים. מגשי אירוח משמשים לאירועים רבים ובמאמר זה נגלה לכם את כל היתרונות הקשורים אליהם.

מגשים לישיבות עסקיות

מגשי אירוח מהווים פתרון אידיאלי לישיבות עסקיות או פגישות עם יזמים, משקיעים ואנשי עסקים חיצוניים מהארץ או מחו"ל. כאן, מדובר בפתרון מהיר, צבעוני, איכותי אשר מותיר רושם על האורחים. אם בעבר, הייתם צריכים להתחיל ולחפש חברת קייטרינג אשר תוכל לספק לכם מאכלים קלילים אך איכותיים ובדרך כלל נאלצתם להזמין את השירות מספר ימים טרם האירוע, כיום ניתן להזמין מגשים עשירים במזונות וקינוחים מהיום למחר. אתם אלו שבוחרים מהם המאכלים בהם אתם מעוניינים, כמה מגשים, מה העיצוב שלהם ובהתאם לאיזה תקציב תזמינו אותם והמגשים יגיעו אליכם תוך יממה ופחות מזה.

מגשי אירוח למסיבות פרטיות

הזמנתם מספר חברים הביתה ואין לכם כוח לבשל? מגשי אירוח יספקו פתרון אידיאלי. כאן, תוכלו להזמין מגשים עם מנות פינגר פוד אשר ישביעו את הרעב והסקרנות, אך לא יכבידו אל הקיבה. אתם אלו שמחליטים מהם המאכלים בהם אתם מעוניינים ומהו העיצוב האטרקטיבי ביותר לערב זה. תוכלו להזמין כריכונים במילויים שונים, מיני קישים, מגשים עם סושי צבעוני, שיפודי ירקות ודגים על הגריל, מגשים עם מוסים וקינוחים שונים וזו רק תחילתה של רשימת מזונות אטרקטיבית במיוחד.

לסיכום, מגשי אירוח מהווים את הטרנד האופנתי האחרון של שנת 2013. טרנד זה מציע חגיגה של צבעים ומאכלים במנות קטנות, אשר מאפשרות לאורחים ליהנות מסוגים שונים של מאכלים, ללא תחושת כובד או אשמה שהם אכלו יותר מדי ולא שמרו על תזונתם.

נושאים: טיפים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים