מתכונים טעימים

סדנאות שוקולד לילדים

14 באוגוסט, 2012 מאת מתכונים טעימים

ילדים מתים על שוקולד, אוהבים ליצור, ואין להם שום בעיה להתלכלך. כשמחברים את כל המרכיבים האלה, אפשר להגיע למסכנה שסדנת שוקולד היא פעילות מושלמת לילדים.
אפשר לארגן את הסדנה לבד בבית, עם ילד אחד או שניים, לאסוף חבורה של הורים וילדים, או לשלוח את הילדים לסדנא אצל מקצוען. בכל דרך, התוצאה היא חוויה מדליקה וטעימה. בנוסף זו פעילות לימי הולדת מצויינת לגיבוש הורים-ילדים, לימי הולדת, או פשוט כשבירת השיגרה בימי החופש.

בבית עם הילדים: כדי לארגן סדנה פרטית בבית, כדאי שתתחילו בחיפוש מתכונים באינטרנט. אספו לפחות 4 מתכונים שונים, ובחרו מביניהם את מה שהכי נראה לכם.

המתכון צריך להתאים לרמת היכולת שלכם, ולגיל הילדים. רוב המתכונים יהיו מאוד פשוטים, לכן אין לכם מה לדאוג. הכינו לעצמכם רשימה לקניית מוצרים על פי מה שכתוב במתכון. וודאו שיש לכם בבית או ברשימה תבניות סיליקון ליציקת השוקולדים, סוכריות צבעוניות לקישוט ואמצעיי נקיון.

סדנה מקצועית: לא קשה למצוא סדנת שוקולד עבור ילדים. חיפוש מהיר בגוגל יקשר אתכם לעשרות סדנאות ברחבי הארץ. כמובן ישנן סדנאות בהן המדריכים מגיעים לביתכם, אל לרוב תמצאו סדנאות אשר ממוקמות בסטודיו קבוע. הסדנאות מותאמות לגילאים, ואפשר לשלוח אליהן ילדים מגיל 4 ומעלה. אם אתם רוצים לשלוח את ילדיכם לסדנה שכזו או להזמין מדריך, תצטרכו לאסוף קבוצה של בין חמישה לעשרה ילדים.

היתרון של הסדנאות המקצועיות הן שהחוויה הופכת גם הרבה יותר פרודוקטיבית ומעניינת. הילדים לומדים להכין מאכלים ומשקאות מיוחדים משוקולד, כמו שוקולטות, טראפלס, פונדואים, קישוט בשוקולד, סופלה שוקולד ועוד. בסדנאות הילדים מקבלים גם סינרים, וכובעים, ועובדים בסביבת עבודה מקצועית. כך בטוח שהחוויה תתעצם, ולעומת הסדנה הביתית אין צורך לדאוג שיחסרו לכם מרכיבים, ושדברים לא ילכו חלק.

לסיכום, סדנת שוקולד ביתית מתאימה יותר כפעילות משפחתית בימי החופש, או ביום שבת בבוקר. אם רוצים לארגן אירוע מיוחד לילד, כמו יום הולדת, או יום גיבוש בין חברים, כדאי להזמין לילדים סדנה בקונדיטוריה שמתמחה בכך, ולשלם קצת יותר.

נושאים: טיפים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים