מתכונים טעימים

שף אישי

11 בספטמבר, 2012 מאת מתכונים טעימים

שף אישי, מהווה חלום לכל אדם, האפשרות שמישהו יבשל לנו אוכל ברמה של מסעדה יוקרתית, במהלך היום יום נראה כחלום שלא יתגשם. חלום ששמור לעשירים ואנשי עילית למיניהם הכוללים בתוכם כוכבי בידור בסדר עולמי ואנשי עסקים ידועים.
השכרת שירותי שף אישי מעניקים לנו את האפשרות ליהנות מאוכל איכותי וחומרי גלם מהרמה הראשונה. חומרי גלם שנלקחים ממיטב השווקים האורגנים, ירקות ופירות איכותיים, בשר מובחר, גבינות בעבודת יד ויין משובח. שף אישי נותן לנו את הביטחון, שהאוכל שלנו נעשה בצורה הכי טובה מבחינת המרכיבים והערכים התזונתיים. שף אישי, משדר סטאטוס של הצלחה, לא משנה באיזו מאה, תרבות או תקופה אנחנו נמצאים.

אנשי עילית וכוכבי קולנוע
אם פעם שף אישי, היה תענוג של אנשי מלוכה או אצולה, שהתהדרו בשף אישי, שבישל להם באופן פרטי את כל הארוחות לאורך כל היום. היום אנשי האצולה התחלפו לאנשי עילית וכוכבי בידור עשירים, שמתהדרים בשף אישי, שמבשל להם את מיטב המאכלים, ממיטב המתכונים והמרכיבים שקיימים היום. השף משמש את הלקוח, בתפקיד הטבח, הקייטרינג והתזונאי האישי. אנשי עילית, מארחים מגוון אירועי חברה, באחוזתם, השף האישי אחראי על הצד הקולינרי מבחינת בניית התפריט, סדר המנות והבישול, בשבילם הוא לא צריך לפנות ללימודי פסיכולוגיה, כדי להבין את נפש האדם, ההחלטה לרוב באה על פי כמות המוזמנים וסגנון האירוע.

חשיבות הבריאות והשמירה על גוף חטוב ובריא גרמו להרבה מפורסמים, שעבודתם תלויה בשמירה על המראה החיצוני, לשכור את שירותיו של שף אישי. שף שיבנה להם תפריט מדויק ובריא, על פי דיאטה קבוע מראש. בניית תפריט מדויק, שמתאים לאורך החיים העמוס של כל כוכב, שעובד במשך כל היום ונתון במשטר קפדני של כושר ודיאטה, כפי שמרביתנו עושים גם כן במכון כושר חיפה. השף מהווה יתרון משמעותי, הוא מעניק ביטחון וחוסר דאגה, שמאפשרים שמירה על דיאטה נכונה וגוף בריא. השף מספק לכוכבים את האפשרות ליהנות ממיטב הבישולים הבריאים, שמשלבים בתוכם טעם טוב וחוסר שומן.

אנשי עסקים מודרניים
אנשי עסקיים ידועים באורך חיים, שמצריך השקעה של שעות רבות מחוץ לבית, תוך כדי עומס עבודה מתמיד, מסביב לשעון. עומס עבודה שמונע מהם להשקיע בטיפול הבית ובילדים, דבר שגורם להם לשכור עזרה חיצונית. שף אישי הפך לפיתרון המושלם לכל איש עסקים עסוק. פיתרון מושלם שמספק לילדים תזונה איכותית, שעוזרת להם להתפתח נכון ולשמור על אורך חיים בריא. בנוסף לכך איש העסקים זוכה לפריווילגיה, של הנאה ממאכלים טריים, שנעשים ממרכיבים עונתיים ואיכותיים אשר בושלו במיטב הטכניקות והמתכונים.

מלבד שמירה על התזונה התקינה של המשפחה, שף אישי מספק לאנשי העסקים, את היכולת להרשים כל אורח כבוד, במגוון המסיבות שהוא אורח. אומנם לימודי מנהל עסקים, העניקו לאנשי העסקים, יכולת בניהול עסקים אבל לימודי השף העניקו לשף, את היכולת להבין את מנהגי האירוח והקולינריה. אין למארח צורך לדאוג לתפריט או איכות האוכל, השף מעניק את הביטחון בבחירת המנות הכי טובות ובביצוע הכי טוב של האוכל. דבר שמבטיח אירוח ברמה גבוה, שמתאים לכל איש עסקים מודרני, לא משנה עם מדובר בפגישה עסקית או אירוח חברים ומשפחה.

נושאים: טיפים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים