מתכונים טעימים

קייטרינג גורמה

29 באוגוסט, 2012 מאת מתכונים טעימים

מנות קטנות, מסודרות בשורות על עיצובים מרשימים ושילובים מהפנטים שלא נדבר על טעמם המופלא שלוקח אותנו למסע תענוגות והתנסות במגוון סוגים של טעמים מכל העולם. מאכלי גורמה הם עדינים, המנות מוקפדות עד לפרטים הקטנים ביותר מבחינת שילוב החומרים הייחודי והעיצוב המושלם שיעניק את החותמת הסופית למנה. קייטרינג גורמה מעשיר את עולמם של האורחים ומעניק גם לאוכלי כול שלא בוררים בתפריטים, להבחין שמדובר במאכל גורמה ייחודי.

ההבדל ניכר בביס
קייטרינג גורמה שונה מרוב סוגי הקייטרינג בצורת הגשת המנה, איכות המרכיבים וכמובן גם בזכות הטעם. לרוב ישר תבחינו אם מדובר בקייטרינג גורמה או קייטרינג פשוט יותר, גם אם אתם לא מומחים בבישול או אניני טעם. ברגע שתטעמו מטעמים מקייטרינג גורמה, תבחינו בטעמו המיוחד שנובע מצורת הכנתו המעודנת שמשלבת בתוכה מגוון טעמים מאוזנים שגורמים לנו עונג והערכה על כל ביס שאנחנו לוקחים.

אם תערכו מסלול טיולים במגוון אירועים, תוכלו להבחין כי קייטרינג הגורמה מעשיר לנו את חווית הטעם באמצעות איכותו הבלתי מתפשרת שבאה לידי ביטוי באמצעות החומרים והעיצוב שמרכיבים אותו. החומרים הם טריים ואיכותיים, ישנה הקפדה יתרה על טריות החומרים ואיכותם בגלל השפעתם הגדולה על הטעם ככל החומרי הגלם טריים יותר כך הטעמים עשירים יותר ומרקם האוכל איכותי יותר.

עיצוב המנות מאוד מוקפד ומרשים, העיצוב לרוב דורש תשומת לב לפרטים הכי קטנים על הצלחת הרבה פעמים נראה שילובי טעמים ומרכיבים ייחודים שיפתיעו אותנו בטעמם המופלא. הבדל חשוב נוסף הוא בביצוע המנות, לא כל שף יכול להיות שף גורמה יש צורך בידע עשיר וניסיון, יש צורך בכישרון על מנת לזהות שילובי טעם וחומרים מנצחים, כמובן שיש גם צורך ביצירתיות כדי לדעת לעצב את המנה באופן מושלם וייחודי, על מנת להגדיר את המנה כגורמה.

תפריטים אליטיסטים לכל כיס
קייטרינג הגורמה נחשב על ידי רוב האוכלוסייה בארץ או בעולם בתור סוג של קייטרינג המיועד לעשירים בלבד בגלל מחירו היקר ואיכותו. למעשה כיום קייטרינג הגורמה, הפך ליותר ויותר פופולארי נוכל למצוא אותו בשלל אירועים כמו: כנסי ייעוץ עסקי, ימי הולדת, אירועי חברה, חתונות, בני ובנות מצווה ואפילו בבריתות בהן הבעל, החברים או הסבים רוצים להפתיע את האימא הטרייה במתנה ליולדת ייחודית וטעימה.

חברות הקייטרינג יושבות עם המזמינים וקובעים את המנות על פי התקציב וכמות המוזמנים, ככל שכמות המוזמנים יותר גבוהה כך ההנחה היא יותר משמעותית. הדבר היחיד שמרתיע את האנשים מלפנות ולהזמין קייטרינג גורמה, הוא גודל המנות. רוב מנות הגורמה הן קטנות, דבר שיוצר בעייתיות מבחינת אוכלוסיות אשר מעדיפות מנות גדולות ועשירות מצד שני המנות אומנם קטנות אך החומרים שמגישים את האוכל טריים ומוקפדים. טעמם המופלא של מנות הגורמה, מעניקים לקייטרינג שם דבר בכלל הציבור ומגביר את הפופולאריות שלו שרק הולכת וגוברת במהלך השנים.

נושאים: מטעמים | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים