מתכונים טעימים

מיצים טבעיים של פריניב

23 בינואר, 2011 מאת מתכונים טעימים

אורח החיים היומיומי מביא עמו לא מעט טרדות ולחצים ולא בכדי רבים מוצאים את עצמם מחפשים אחר הפתרון האולטימטיבי שיעניק אנרגיה וכוחות מחודשים.

לחצים שונים, מתחים ומאכלים שומניים ומלאי כולסטרול, שינה לא מאוזנת, לוח זמנים לא מתוכנן ואכילה לא בריאה – הם גורמים העלולים לפגוע בבריאות באופן ממשי. אין ספק שישנו צורך באיזון הגוף באמצעות המאכלים הנכונים.

מיצים טבעיים של פריניב, הם האופציה האולטימטיבית וזו המעניקה לגוף הזדמנות לתקן את הנזק שנגרם לו במשך שנים רבות וממשיך להיגרם מדי יום ביומו. מיצים טבעיים מעניקים לגוף את כוחותיו המחודשים ויכולת להגביר את המרץ הקיים. כאשר המיצים הטבעיים נכנסים לגוף בצורתם הנוזלית אזי הם נספגים בגוף הרבה יותר מהר מועברים ישירות לחלקים בגוף הזקוקים לוויטמינים אלו יותר מכל.

למעשה, מיצים טבעיים מתקנים ומנקים את גופנו מחומרים רעילים  (טוקסינים) ושומרים עליו ממחלות שונות ומקשיים כאלה ואחרים במיוחד בעונות הקשות לגוף. ישנם סוגים שונים של מיצים טבעיים כאשר כל אחד מהסוגים אחראי על אלמנט טיפולי ובריאותי אחר של הגוף וכמו כן כל ירק או פרי אותו תבחרו להכניס לתערובת מיצים טבעיים שתבחרו להכין ישפיע באופן שונה על גופכם.

חשוב ביותר להעניק לגוף את הוויטמינים להם הוא זקוק ובמקרים כאלה חשוב כי המיצים הטבעיים ייסחטו בזמן סמוך לשעת שתייתם וזאת משום שהמיצים הטבעיים כוללים ויטמינים ומרכיבים בריאותיים אחרים שכאשר אינם באים לידי שימוש תוך זמן קצר, הם מאבדים מחיוניותם ומהכוח שהם מעניקים לגוף שלנו.

כיום אף ניתן למצוא דרכים של טיפול ותרפיה באמצעות מיצים טבעיים כאשר מרבית המיצים הטבעיים מכילים חומרים המסייעים לגוף לספוג את הרכיבים השונים הנדרשים לו. בין המיצים השונים אותם ניתן למצוא כיום ישנם מיץ גזר המעניק יכולת שיפור של הראייה ועמוס בוויטמינים כגון A, B, C, D, E, K וכן ויטמינים נוספים המעניקים לגוף את חוזקו ואת יכולתו להתמודד עם נגעי היומיום.

מיצים נוספים המעניקים לגוף יכולות שונות לגוף כמו יכולות חיסון ויכולת התמודדות עם מחלות שונות התוקפות את הגוף מדי תקופה הם מיץ גזר ומיץ סלק, מיץ מלפפון ואחרים.

נושאים: מתכוני דיאטה | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים