מתכונים טעימים

שיטה לירידה במשקל שבאמת עובדת

7 ביולי, 2016 מאת מתכונים טעימים

כבר הרבה זמן שאתם מנסים לרדת במשקל באמצעות סוגים שונים של דיאטות, חווים תסכול במהלך התהליך וחוסר מוטיבציה להמשיך? אתם ודאי רוצים אורח חיים בריא, לטפל בבעיות רפואיות המטרידות אתכם, להימנע מאכילת סוכרים או מההתמכרות לשוקולד ועוגות. ואיך לא – גם להיראות טוב יותר. כי כשאנחנו מרגישים טוב אנחנו מפגינים זאת החוצה וגם נראית טוב.
בשוק קיימות עשרות, אולי אלפי שיטות להרזיה, אבל אתם מחפשים את השיטה היעילה ביותר לירידה במשקל שגם תעזור לכם לשפר את איכות החיים שלכם.
שיטת "צעדים קטנים לשינוי גדול" היא לא רק לירידה במשקל, אלא גם משלבת פיתוח מודעות לגוף וצרכיו, שיפור איכות החיים תוך שיפור הבריאות הכללית ופיתוח הרגלי תזונה נכונים.

ממחר דיאטה!

אז יש צורך לקבל החלטה שאתם רוצים להתחיל בשינוי.
תהליך הירידה במשקל צריך להיות איטי וקשוב לגוף, כך שאת השינויים ננחיל לו באופן הדרגתי, באמצעות שיטת "צעדים קטנים לשינוי גדול".
שיטה זו היא שיטת טיפול המשלבת נטורופתיה, ניקוי הגוף מרעלים, הדרכה להרגלי אכילה נכונים, גמילה מהתמכרות לסוכרים על ידי דיקור אוזן, מתן תוספי תזונה או צמחי מרפא טבעיים, תרגול טכניקת הקשבה לגוף באמצעות מדיטציית מיינדפולנס, אבחון הגורמים לעלייה במשקל (בדיקות דם, הרגלי תזונה, תרופות), ניהול יומן אכילה ושילוב פעילות גופנית.
השיטה תסייע לכם לפתח יכולת התמדה והרגלים נכונים ובריאים לחיים, לעומת דיאטות אחרות שקשה להתמיד בהן אז גם אם הצלחתם להוריד במשקל, הסבירות לעלייה בחזרה היא גבוהה.

נפש בריאה בגוף בריא

שיטת "צעדים קטנים לשינוי גדול" שונה בתכלית מהדיאטות ה"רגילות" בכך שהיא בטוחה יותר לגוף, אפשרית יותר לביצוע לאורך זמן והיא מובילה לשינוי אמתי, בחשיבה ובגוף.
המח משפיע על הגוף שלנו, הוא זה שמשדר את אותות הרעב והרצון שלנו. לכן כל כך חשוב לאכוף את מנגנון המוח ולהקשיב לגוף שלנו, מה אנחנו באמת צריכים. לעתים אנחנו לא מבדילים בין הבדלי רעב, צמא ושובע. ככל שנאמן את שריר המח לחשוב באופן בריא, כך ההצלחה תהיה גדולה יותר ולאורך זמן רב יותר.
את ההצלחה תראו במראה, בבדיקות הדם שלכם ותרגישו אותה באווירה הנינוחה והקלילה של גופכם.

לפי שיטת הצעדים, הצעד הראשון שלכם הוא להחליט להתחיל בשינוי. לאחר מכן התקדמתם צעד נוסף ואתם כבר על דרך המלך.
הצעד הבא הוא להגיע לפגישה בה נכיר ונשוחח על המטרות והציפיות שלכם.
אנו נקיים פגישות מדי שבוע ועם הזמן נוריד את כמות הפגישות על פי בחירתכם.

נושאים: מתכוני דיאטה | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים