מתכונים טעימים

כיצד להשיג את המתכון המנצח

5 בינואר, 2014 מאת מתכונים טעימים

תכניות בישול וקולינריה יש בשפע, אין כמעט ערוץ שלא מתהדר בתוכנית אחת לפחות, וכמון גם ערוצי אוכל שספקיות הטלוויזיה בכבלים העלו בשנים האחרונות. בנוסף יש את כל אתרי המתכונים השונים באינטרנט בארץ ובחו"ל שגם שם ניתן למצוא אין סוף מתכונים מסוגים שונים.

אך לא תמיד הצופים בבית או הגולשים באינטרנט יודעים האם זה מתכון אשר הם יאהבו ניתן לשער זאת על פי המרכיבים השונים ולנסות אך לא בטוח שזה היה שווה את המאמץ שהושקע בהכנה. לא פעם הייתם באירוע או במסעדה מסוימת ואכלתם מנה אשר רמה לכם לרטוט ולהזיל ריר ואמרתם לעצמכם איך אני משיג את המתכון. סיכוי סביר שבתכניות הטלוויזיה ובאינטרנט תוכלו למצוא אולי משהו דומה אבל לא בטוח שזה יהיה אותו הטעם, אלא אם כן תיגשו ישירות למקור שהכין את המנה.

כיצד להשיג את המתכון למנה שאהבתם

הייתם באירוע או במסעדה אכלתם נהניתם ואתם רוצים לשחזר את החוויה אצלכם בבית זה כמעט לא מהווה בעיה. היום בעידן האינטרנט כמעט לכל מסעדה או חברת קייטרינג יש אתר ורבים מהם מציגים באתר שלהם את המתכונים המובילים שלהם, כך שבקלות אתם יודעים שחברת קייטרינג מסוימת סיפקה את השרות באירוע ניתן לגשת לאתר שלהם ולחפש את המנה האהובה.

רבים מהם גם מנהלים בלוג או ערוץ ביו טיוב שבו הם מפרסמים את המתכונים והטיפים  שלהם, הסוד הוא לא רק במתכון אלא גם בסוג חומרי הגלם שהם משתמשים, והיכן הם רוכשים אותו.

נכון יש לא מעט שפים אשר לא יגלו את הסודות שלהם בקלות אבל תמיד שווה לנסות.

אין קיצורי דרך ועיגול פינות

מצאתם את המתכון תפעלו בדיוק על פי ההנחיות המפורטות במתכון, כך למשל אם לקחתם את המתכון מאתר של חברת קייטרינג דרום אמריקאי היצמדו להנחיות של סוג הבשר הנדרש למשל יש הבדל מהותי בין אנטריקוט טרי מול מיושן לאחר הקפאה, שיטות התיבול השונות,  זמן ההכנה הנדרש וכד'.

כל חריגה מההנחיות הללו לא תביא לתוצאה הרצויה, כמובן שבמידה וישנן מגבלות רפואיות שמונעות ממכם להשתמש בתבלין מסוים או נתח בשר אז רצוי לבדוק את המקבילה שלו, בתקווה שהטעם יצא זהה או לפחות דומה לטעם המקור.

נושאים: קולינריה | סגור לתגובות על כיצד להשיג את המתכון המנצח

התגובות אינן מאופשרות.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים