מתכונים טעימים

לימודי בישול- מה זה אומר?

23 ביולי, 2012 מאת מתכונים טעימים

המדיה עשתה רק טוב לתחום הבישול ובשנים האחרונות ניתן לראות כי יותר ויותר אנשים נרשמים אל סדנאות, קורסים קצר וכן לימודים ארוכים יותר של בישול. מאמר זה יגולל בפניכם את ההבדל בין קורס בישול אל לימודי בישול ויסביר מה לימודים אלו כוללים.

קורס או לימודים?

אם אתם מעוניינים לדעת מה ההבדל בין לימודי בישול אל קורס בישול, נוכל לומר לכם כי קורס בישול הוא קובייה אחת בטבלית שוקולד ואילו לימודי בישול הוא טבלית השוקולד כולה הניתנת לכם בחגיגיות. קורס של בישול בדרך כלל ממוקד בנושא אחד אם מדובר על קורס של אוכל יפני, מזרחי, קורס קונדיטוריה ועוד.

בנוסף, הקורס כולל מספר מועט של מפגשים ומיועד לקהל יעד של מתחילים או מתקדמים. לימודים מצד שני הוא סיפור אחר לגמרי. כאן מדובר על מסגרת לימודים לכל דבר בדיוק כמו כל מקצוע אחר אשר נלמד. לימודים אלו מיועדים לאנשים המעוניינים לעסוק במקצוע ולא לאלו הרואים בבישול תחביב. בנוסף, יש לקחת בחשבון כי לימודים אלו תובעניים במיוחד ודורשים פינוי של שעות לימוד בבית הספר, בבית, מבחני, סדנאות מעשיות ועוד.

לימודי בישול- מה הם כוללים?

הלימודים כוללים בדרך כלל כחמש מאות שעות של לימודי בישול ולמעלה מארבעים מפגשים. יש לקחת בחשבון כי בתי הספר לבישול בישראל הם בתי ספר פרטיים ולכן גם תוכנית הלימוד יכולה להיות שונה מאחד לשני, אם בהיקף הלימודים ובתכנים הנלמדים. רוב בתי הספר הידועים מקפידים לשמור על מתכונת תכנים של בתי ספר לבישול בחו"ל. בין התכנים הנלמדים בדרך כלל מופיעים המיומנויות של שיטות שונות לחיתוך בשר, דגים, ירקות ופירות. הכל אודות בצקים, דגים, בשרים, קינוחים, טכניקות שונות של בישול ועוד. בנוסף, בתי הספר הידועים מתהדרים בצוות נפלא של שפים, כיתות לימוד ומטבחים מודרניים וחדישים.

למידע נוסף: http://www.bishulim-school.com/cooking.asp

נושאים: קולינריה | אין תגובות »

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועשויה לעכב את תגובתך. אם התגובה אינה מופיעה, צריך פשוט להמתין מעט.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים