מתכונים טעימים

מסעדות שף ודוכנים

28 בנובמבר, 2012 מאת מתכונים טעימים

הדבר הכי חשוב באירוע זה האוכל, הוא גם הדבר שנוטר לנו בזיכרון, זמן רב אחרי שהאירוע נגמר. חשיבות האוכל הביא להתפתחות עצומה בענף תעשיית האירועים, בעיקר בתחום דוכני המזון. בשנים האחרונות אנחנו עדים, להתפתחות אדירה בתחום דוכני המזון, במגוון אירועים. דוכנים המספקים אוכל מגוון ואיכותי, הנעשה במקום, אוכל המזכיר לנו איכות של מסעדת שף.
כניסת הקולינריה לתחום הדוכנים
ההתפתחות הקולינרית במשק הישראלי, מורגשת מאוד בשנים האחרונות. בטלוויזיה המלאה בתוכניות בישול ותחרויות בישול למיניהם בסגנון מאסטר שף, יש אפילו מגוון תוכניות אירוח בה שף מפורסם מראיין מגוון אושיות תרבות ביניהם: זמרים, שחקנים, אומנים ופוליטיקאים למיניהם ראיון המשולב עם חדוות האוכל. כל תוכנית בוקר היום מתהדרת, בשף פרטי המבשל בזמן התוכנית ומוסיף מגוון טעמים לעיניים. ההתעניינות הרבה באוכל, מורגשת גם ברחוב ובשווקים, רשתות המזון התחילו לספק מוצרים איכותיים, הנדרשים להכנת מאכלי גורמה למיניהם. מסעדות שף קמו במגוון מקומות בארץ, עם סגנון בישול מיוחד וייחודי. מסעדות בסגנון: מסעדות בשר ארגנטינאיות, המתהדרות בנתחי בשר מובחרים. מסעדות טבעוניות, המתהדרות בגידול הסחורה בעצמן.

מסעדות על טהרת האוכל הביתי והעממי, ממגוון העדות המספקות טוויסט מסוים בבישול. מסעדות גורמה איכותיות המושפעות מהמטבחים האירופאים בעיקר צרפת ואיטליה. מסעדות המספקות מטעמים מהמזרח המשלבות בישול תאילנדי, סיני, קוראני ויפני. מסעדות השף ידועות בעיקר בסגנונן המספק איכות המתבטאת בסחורה טרייה ללא שום הנחות, המשלבת משלוחי פירות וירקות טריים יומיום ומשלוחי בשר טריים, ממיטב הקצביות באזור. כל אלו מאפשרים לשף ליצור, מתכונים ייחודים המשלבים מגוון טעמים ומרקמים ליצירת אומנות אחת גדולה. בשנים האחרונות, ניתן לראות את מיטב המסעדות מספקות שירות חדש, בסגנון דוכני מזון לאירועים.

דוכן בעל תו תקן איכותי
מסעדות שף נכנסו באופן משמעותי בשנים האחרונות גם לתחום האירועים, מהסיבה הפשוטה, הם ראו את הפוטנציאל הענק, אשר קיים בשוק האירועים. הם ראו את המחסור באוכל איכותי שיעניק לאורחים את האיכות המגיע להם לאור ההוצאה הגדולה של הקייטרינג. דבר שפתח את הפתח לטרנד, דוכני המזון שלל מגוון מסעדות שף או שפים עצמאיים, שמציעים את שירותם לאירוע. הדוכנים באים עם תו איכות של מסעדת שף, הנוגע לצורת השירות, הסחורה והתפריטים.

הדוכנים מציעים שירות הכולל מגוון עצום של תפריטים איכותיים הנבנים על פי טעמו של הלקוח, דבר המעורר בו העצמה אישית לנוכח הבחירה המרובה, על פי טעמו ולא כמשהו שנקפה עליו כמו בשירותים אחרים. איכות המוצרים והסחורה, היא ברמה הגבוה ביותר, בדיוק כמו במסעדה, סחורה טרייה מאותו יום. בנוסף לכך, כל דוכן מגיע עם מפעיל שאחראי להעניק את השירות ברמה הכי גבוה ומפנקת. ברוב המקרים הדוכנים, הרבה יותר זולים מקייטרינג רגיל, משום שמדובר על דוכן שבו מפעיל אחד. החוגגים יכולים ליהנות מדוכני שף, דרך המסעדה האהובה עליהם, במאכלים האהובים עליהם ובאיכות בלתי מתפשרת דבר המעניק לאירוע אווירה של שלמות.

נושאים: קולינריה | סגור לתגובות על מסעדות שף ודוכנים

התגובות אינן מאופשרות.

הישארו מעודכנים

מידע שימושי:

מתכונים אחרונים